Gulbelės prekyba
Apie musPartneriaiKarjeraAtsiliepimaiKontaktai

Apie mus

Mūsų misija: Atsakingai patenkinti pirkėjų poreikius maisto prekėmis bei paslaugomis, suteikiant bendravimo džiaugsmą kartu puoselėjant krašto vertybes.

Mūsų vizija: Siekiame tapti modernia, lanksčiausiai dirbančia įmone kasdieniniame apsipirkime.

Istorija
Įmonė savo veiklą pradėjo 1990 m., įsikūrus Šakių rajono visuomeninio maitinimo kooperatyvui. 1992 m. jis įregistruotas kaip kooperatyvas „Gulbelė“, o po metų tapo kooperatine bendrove. Nuo 2006 m. „Gulbelė” – uždaroji akcinė bendrovė.
1999 m. įmonė įstojo į didžiausią mažmeninių prekybos įmonių grupę Baltijos šalyse „Aibė“. Narystės metai įmonei suteikė galimybę gauti didesnes  nuolaidas prekėms ir kiekvieną mėnesį pirkėjams pasiūlyti dėmesio vertus akcijų pasiūlymus.

UAB "Gulbelė" -  tai įmonių grupė, jungianti UAB "Gulbelės prekybą", "Gulbelės" kepyklėlę, kavinę-piceriją "Kiba", cukrainę "Laimė".  Pagrindinės įmonės veiklos kryptys:
-          Mažmeninė prekyba (maisto ir kasdieninės paklausos prekėmis).
-          Gamyba
-          Maitinimo paslaugos
-          Mažmeninė prekyba (statybinės medžiagos)
-          Nekilnojamo turto nuoma.

 

Mažmeninė prekyba
Pagrindinė įmonės veiklos kryptis – nedidelių parduotuvių tinklo miesteliuose ir kaimuose plėtra, užtikrinant jų pelningą veiklą, teikiant kokybiškas prekes ir paslaugas.  Šiuo metu įmonei priklauso 59 “Aibės“ tinklo parduotuvės.

 

Gamyba
Dar viena sritis, garsinanti „Gulbelės“ vardą – tai duonos ir pyrago gaminius kepanti „Gulbelės“ kepyklėlė. Ilgametė patirtis, atkurtos ir išsaugotos duonos kepimo technologijos, originalios pagrindinių gaminių receptūros yra kepyklos privalumas. Kepyklėlėje dirba 15 žmonių, kurių dėka kasdien Šakių miesto ir kitų rajonų gyventojų stalus pasiekia šviežia bei gardi produkcija – nuo duonos kepaliuko iki skaniausių pyragų ir bandelių.
Naudojantis nedidelės kepyklėlės ypatumais ir galimybėmis, vartotojai skatinami vertinti tradicinius vietinės kilmės maisto produktus. Gamyba vykdoma kasdien, kepama tiek, kiek reikalauja pirkėjai, kadangi miltiniai gaminiai skaniausi tik tada, kai jie yra švieži.

 

Maitinimo paslaugos
UAB „Gulbelė“ kolektyve dirba tikri savo krašto patriotai, stengiamės kaip įmanoma plačiau skleisti ir puoselėti zanavykų tradicijas, su kuriomis galima susipažinti apsilankius viename iš „Gulbelės“ padalinių – kavinėje-picerijoje „Kiba“. Interjeras čia įrengtas zanavykų tradiciniu stiliumi, į meniu įtraukti skaniausi zanavykų krašto patiekalai. Kavinėje-picerijoje galima ne tik skaniai pavalgti, bet ir papramogauti – pažaisti biliardą, stebėti krepšinio rungtynes dideliame ekrane, vaikams skirta žaidimų erdvė. Ruošiami banketai, furšetai, aptarnaujami renginiai.

 

Gulbelė Gulbelės kepyklėlė Kavinė-picerija KIBA
Naujienos el. paštu
Pirmieji apie akcijas ir renginius sužino prenumeratoriai.