Gulbelė
Apie musPartneriaiKarjeraAtsiliepimaiKontaktai

Lojalumas

 DOVANŲ KORTELĖ – tai kortelė, suteikianti galimybę Jūsų darbuotojui, kolegai, draugui ar kitam artimam Jums žmogui šventinį stalą padaryti gausesniu ir gražesniu. Plastikinė kortelė galioja visose UAB „Gulbelė“ ir UAB „Gulbelės prekyba“ parduotuvėse. Parduotuvių adresus rasite įmonės internetinėje svetainėje (www.gulbele.lt).

           Dovanokite 10, 20 ar 50 eurų vertės Dovanų korteles ir pradžiuginkite savo darbuotojus, kolegas, artimuosius. Tai puiki motyvacija darbuotojams švenčių proga. Tegul  šventinis stalas pasipildo rankų darbo cukrainės „Laimė“ tortais, plokštainiais, pyragaičiais, kavinės – picerijos „Kiba“ natūraliais mėsos vyniotiniais, kepyklos „Gulbelės kepyklėlė“ tautinio paveldo sertifikuotais gaminiais - duona, sausainiais, pyragais.

Visą kortelės sumą galima išleisti vieno ar kelių apsipirkimų metu. Jeigu prekių, už kurias atsiskaitoma Dovanų kortele, kaina yra didesnė už Dovanų kortelės vertę, trūkstamą sumą už prekes galima apmokėti grynais pinigais ar bankine mokėjimo  kortele. Kortelės galiojimo terminas 12 mėnesių.

Lauksime Jūsų, tikėdami, jog Jūs jaučiate, kad GULBELĖ visada kartu!  

 

Nuolaidų kortelė "Aibė Jums"

SVARBUS PRANEŠIMAS: Gerbiami AIBĖ JUMS nuolaidų kortelių turėtojai, informuojame Jus, jog nuolaidų kortelių galiojimo laikas pratęsiamas. Nuolaidų kortelė galios nepriklausomai nuo ant kortelės nurodytos galiojimo datos. Jeigu Jūsų kortelės galiojimo laikas baigiasi šiandien ar rytoj, drąsiai keliaukite į AIBĖ'S parduotuves. Nuolaidų kortelės galioja toliau ir yra aptarnaujamos parduotuvėse.

Aljansas AIBĖ, UAB pasilieka teisę keisti lojalumo akcijos taisykles prieš tai atskiru pranešimu informavusi nuolaidų kortelių turėtojus.

   Nuolaidų kortelė AIBĖ JUMS - tai specialiai Jums, mieli pirkėjai, sukurta kortelė kiekvieną kartą teikianti aibę išskirtinių pasiūlymų. Rūpinamės, kad kasdienio vartojimo kokybiškos prekės pasiektų Jūsų namus tik už patrauklią kainą! Stengiamės, jog ir atokiausio Lietuvos miestelio gyventojus, o ne tik didžiųjų centrų pirkėjus, džiugintų geriausi pasiūlymai. Todėl visi AIBĖ JUMS kortelių turėtojai gali naudotis išskirtinėmis privilegijomis, nuolaidomis AIBĖS parduotuvėse bei partnerių teikiamomis nuolaidomis ir ypatingais pasiūlymais.

Kur įsigyti kortelę ir kaip ją aktyvuoti?
   - Nuolaidų kortelę AIBĖ JUMS galite įsigyti mūsų parduotuvėse. Adresus rasite čia
   - Įsigiję kortelę, užpildykite anketą ir parduotuvėje pateikite ją kasininkei, kuri aktyvuos Jūsų kortelę.

Kortelės AIBĖ JUMS teikiama nauda:

   - Turėdami AIBĖ JUMS kortelę visada sutaupysite mokėdami už prekes mažiau;
   - Galėsite naudotis tik AIBĖ JUMS kortelių turėtojams sukurtais pasiūlymais, akcijomis;
   - Papildomos nuolaidos su AIBĖ JUMS lojalumo kortele:


 Kortelės kaina:
- AIBĖ JUMS individualios kortelės kaina - 1,16 EUR (3,99 Lt)
- AIBĖ JUMS šeimos kortelės kaina - 1,16 EUR (3,99 Lt)

Kita informacija:
   - JUMS kortelė nėra mokėjimo kortelė;
   - Kortelė turi būti saugoma nuo mechaninio poveikio, aštrių ir kitų kortelės paviršių galinčių pažeisti daiktų, tiesioginių saulės spindulių ir temperatūros poveikio, stiprių elektromagnetinių laukų poveikio;
   - Nuolaidų programa JUMS yra ALJANSAS AIBĖ, UAB nuosavybė;
   - ALJANSAS AIBĖ, UAB pasilieka teisę keisti JUMS nuolaidų kortelių taisykles, apie tai iš anksto nepranešusi JUMS kortelių turėtojams. Specialius pasiūlymus arba Jus galinčią sudominti informaciją gausite Jūsų anketoje nurodytu adresu, el. pašto adresu, mobiliuoju telefonu arba rasite pirkinio kvite;
   - Papildomos nuolaidos su AIBĖ JUMS lojalumo kortele: