Gulbelė
Apie musPartneriaiKarjeraAtsiliepimaiKontaktai

Naujienos

Tausokime aplinką kartu! 2018 07 12UAB “Gulbelė” nuolat skatina savo klientus labiau rūpintis aplinka, būti atsakingesniais vartotojais, paisyti sveikesnės gyvensenos principų. Visose tinkle parduotuvėse superkama tara, surenkami galvaniniai elementai. Nebenaudojamus, sugedusius... Plačiau »
Pasiruošimas Pasaulinei zanavykų susibūrimo dienai 2018 06 15Antrąją Pasaulio zanavykų susibūrimo dieną kviesime pasidžiaugti mūsų visų kartu ilgai brandinto projekto finalu - kraštiečio signataro garbei skirto paminklo atidengimu. Nepraleiskite progos pagerbti istoriją atvedusią mus į šiandieną :) #kasdienkar... Plačiau »
UAB „Gulbelė“ ruošiasi Pasaulio zanavykų susibūrimui 2018 06 11Įmonės kolektyvas šia proga jau parengė specialias akcijas, pasiūlymus, prizus šventės dalyviams ir širdingą dovaną miestui. Negana to, kaip tikri savo krašto patriotai, ketina tapti renginio dalimi ir priminti svečiams, kuo turtingas ir kuo išskirti... Plačiau »
UAB „Gulbelė“ prekinis ženklas „Ragaučius“ jau ant ratų! 2018 06 03Metų pradžioje „Gulbelė“ pristatė gaminių liniją „Ragaučius“. Prekinis ženklas startavo su keletu autentiškų produktų, kurie gaminami „Gulbelei“ bendradarbiaujant su vietiniais ūkininkais bei kepėjais. Dabar šiuo prekiniu ženklu papuoštas ir furgonas... Plačiau »
„Gulbelės kepyklėlė“ prisijungė prie projekto „Rakto skylutė“ 2018 06 01Visai neseniai UAB „Gulbelės“ tinklo parduotuvėse, šalia Jūsų jau pamėgtų „Gulbelės kepyklėlės“ gaminių, atsirado naujas produktas - viso grūdo duona. Gaminys ne tik atspindi naują kepyklos siekiamybę,  bet ir sutampa su nacionaline sveikatingum... Plačiau »
Po renovacijos atidaryta parduotuvė Igliaukoje. 2018 06 01Po renovacijos atidaryta parduotuvė Igliaukoje. Klientus džiugino "Laimės ratas" su gausybe prizų. Pralaimėjusiųjų nebuvo! Vasaros sezoną pradėjome su švente - Igliaukos parduotuvės atidarymu. Parduotuvė veikia jau nuo 2006 metų, tači... Plačiau »
Gražuolės mūsų kolektyvo damos vasarą sveikina pasipuošusios suknelėmis ir sijonais 2018 06 01Gražuolės mūsų kolektyvo damos vasarą sveikina pasipuošusios suknelėmis ir sijonais ... Plačiau »
Geras oras turi teigiamos įtakos mažmenininkų gegužės mėnesio apyvartai 2018 05 28Puikūs orai taip pat lėmė burokėlių, agurkų ir kefyro pardavimų augimą. Džiugu, kad lietuviai pasitinka vasarą gaivindamiesi savaip. Šakių UAB „Gulbelė“, turinti maisto produktų parduotuvių tinklą, pastaruoju metu gerokai padidino sezoninių... Plačiau »
Lietuvos šimtmečiui – cukrainės „Laimė“ tortas „Šimtmetis“ 2018 05 27Šį šeštadienį cukrainės "Laimė" konditerės atstovavo UAB „Gulbelė“ projekte "100 tortų Lietuvai". Džiaugiamės, kad proginis tortas "Šimtmetis" tapo vienu iš tų, kuriais buvo pažymėta ši garbinga, valstybing... Plačiau »
„Beatričės vasaros“ vėl kviečia susitikti 2018 05 21Šį sekmadienį startavo visą vasarą truksiantis profesionalios muzikos festivalis "Beatričės vasaros". Jau aštuntus metus iš eilės UAB „Gulbelė“ prisideda prie kvietimo prisiminti Lietuvos lakštingalą, mūsų kraštietę dainininkę Beatri... Plačiau »
Tarptautinės muziejų dienos proga – sveikinimai Zanavykų muziejui 2018 05 18Tarptautinę muziejų dieną UAB „Gulbelė“ atstovai su spalvingais sveikinimais, skubėjo į Zanavykų muziejų. Krašto istorijos puoselėtojoms ir gaivintojoms linkėta viso, ko geriausio, dėkota už prasmingą draugystę, džiaugtasi bendromis patirtimis. Nuost... Plačiau »
Cukrainė „Laimė“ atšventė 3-ąjį gimtadienį 2018 04 23 ... Plačiau »
DAROM 2018: kartu greičiau, gražiau ir smagiau 2018 04 21Dalyvavimas akcijoje „Darom“ jau tapo UAB „Gulbelė“ tradicija, kai kartu ne tik dirbami aplinkos tvarkymo darbai, bet ir lieka laiko susėsti prie bendro stalo, nekasdieniškai pasidžiaugti vienas kito pagalba. Kolektyvas noriai įsitraukė į supl... Plačiau »
Paragauti signatarų mėgto deserto galite cukrainėje „Laimė“ 2018 04 20Rodos, toks pats, kaip smetoniniais laikais, tik šviežiai iškeptas ir bėgėdiškai skanus. Pasak lietuviškos kulinarijos tyrinėtojų, Smetonos laikais gyvenant Kaune „Napoleono“ nemėgti buvo tiesiog neįmanoma, tad neabejojame, kad ir iš Šakių raj... Plačiau »
Restoranui „Kuchmistrai“ – vieneri! 2018 04 09UAB „Gulbelė“ administracija tradiciškai pirmąjį mėnesio pirmadienį kartu pietauja ir sveikina to mėnesio sukaktuvininkus. Šįkart teko važiuoti į svečius ir pasveikinti restorano kolektyvą. Nors nuo atidarymo dar praėjo tik metai, tačia... Plačiau »
Jau trečius metus Šakiuose puošiamas įspūdingo dydžio margutis 2018 03 31Pa­čia­me mies­to cent­re įsi­kū­ru­sios bend­ro­vės „Gul­be­lė“ dar­buo­to­jai tre­čius me­tus per Ve­ly­kas puo­šia įs­pū­din­go dy­džio mar­gu­tį. ... Plačiau »
Simboliniai obuoliukai – į sveikiausiųjų rankas 2018 03 30UAB „Gulbelė“ kolektyvas dalyvavo Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos biuro organizuotame konkurse "Sveikiausia įmonė 2017". Džiaugiamės, kad buvome naminuoti ir pakviesti į baigiamąjį renginį. Išgirdome ne maža gerų patar... Plačiau »
100 gražiausių margučių iškeliavo į Šakių ligoninę 2018 03 30Zanavykų muziejus kviečia ruoštis ryškiausiai pavasario šventei! Mūsų šeimininkės plušo, dažė margučius, dėliojo žoleles... Mažieji kiaušiniavo Zyplių dvaro kieme ir buvo apdovanoti saldumynais, o dar pusšimčiu kiaušinių prisidėjome prie muziejaus pr... Plačiau »
Cukrainė „Laimė“ skambina jubiliejiniais varpais V. Kudirkai 2018 03 302018-ieji - jubiliejiniai metai ne tik Lietuvai. Vienas žymiausių nacionalinio išsivadavimo judėjimo dalyvių, jo ideologas ir vadovas, talentingas XIX a. antrosios pusės rašytojas ir kultūros veikėjas, gydytojas, publicistas, „Varpo” kūrėjas ir... Plačiau »
Žaidimo Mėgaukis „Vyčio“ pergalėmis! taisyklės 2018 03 26Žaidimo Mėgaukis „Vyčio“ pergalėmis! taisyklės Rungtynių totalizatoriuje gali dalyvauti visi kavinės-picerijos „Kiba“ klientai. Spėjama finalinė VYČIO vieta NKL sezone. Ant pirkimo čekio reikia užrašyti numatomą rezultatą, savo vardą, pavar... Plačiau »
„Maisto banko“ akcijoje aukojo ir šakiečiai 2018 03 26Praėjusį savaitgalį visoje šalyje ir rajone vyko 25-oji, jubiliejinė „Maisto banko“ akcija, kurioje dalyvavo ir Šakių rajono gyventojai. Produktai ir kt. Preliminarus kiekis  Preliminari... Plačiau »
„Gulbelė“ pristato autentiškų gaminių liniją 2018 03 23Didžiausias Šakių krašto krautuvių tinklas „Gulbelė“ tapo ne tik pardavėju, bet ir kūrėju. Rajono gyventojams jau yra siūlomi autentiški „Ragaučiaus“ prekės ženklo gaminiai, kurti derinant išsaugotas senolių tradicijas ir šiuolaikinių vartotoj... Plačiau »
UAB „Gulbelė“ tapo 2017 metų maitinimo įmone 2018 02 01Sausio 25 d. Vilniuje, M. K. Čiurlionio namuose, Turizmo rinkodaros asociacija (TURA) paskelbė aštuonias „2017 metų turizmo nominacijas“. Buvo įvertinti išskirtinių turizmo paslaugų teikėjai ir unikalių produktų kūrėjai, skatinantys turizmo plėtrą be... Plačiau »
„Kuchmistrai“ žengia pirmyn su poniškomis privilegijomis 2018 01 29Zyplių dvaro virtuvės restorano „Kuchmistrai“ komanda praėjusį savaitgalį dalyvavo Vilniuje, LITEXPO parodų rūmuose, vykusioje tradicinėje turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodoje „Adventur 2018“. Pernai pats restoranas buvęs intriguojančia naujiena... Plačiau »
Mažieji fanai „Vyčio“ treniruotėje 2018 01 21„Sportas – sveikata“ – žino kiekvienas, tačiau krepšinis Šakių „Vyčio“ fanams reiškia daug daugiau. Oranžiniu virusu UAB „Gulbelė“ kolektyve serga net patys mažiausieji, tad ketvirtadienio popietė, ištaikyta tarp popamokinės veiklo... Plačiau »
Puoselėjame draugystę su jaunąja karta 2018 01 15Sausio 16 d. dalyvavome pirmajame Marijampolės profesinio rengimo centro organizuoto renginio „Tiesiai iš darbdavio lūpų...“ susitikime. Kartu su AB „FASA“ ir Gintarės siuvimo ateljė pristatėme darbo rinkos realijas. UAB „Gulbelė“ persona... Plačiau »
TAFFEL žaidimas GULBELĖS parduotuvėse! 2018 01 12TAFFEL žaidimo „GULBELĖ“ parduotuvėse „PIRK! REGISTRUOKIS! LAIMĖK!” TAISYKLĖS 2018-01-12 iki 2018-02-12   Žaidimą „PIRK! REGISTRUOKIS! LAIMĖK!” organizuoja UAB „Margiris“ Vilniaus filialas, Kalvarijų g. 300, LT-08318 ... Plačiau »
Pagerbti įmonei ištikimi darbuotojai 2018 01 09Metų pabaiga – laikas, kai norisi susidėlioti taškus ir, pasisėmus vilties iš jaukių žiemos švenčių, tvirčiau žengti pirmyn. UAB „Gulbelė“ kolektyvas dar vieną naują pradžią pasitiko iškilmingai ir toli nuo kasdienių darbų - dalinomės džiaugsma... Plačiau »
Įteikti metų įvertinimai 2017 12 08 8-osios vakarą Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje vyko tradicinis Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų renginys. Artėjančiam Lietuvos šimtmečiui dedikuota šventė beveik trims šimtams verslo, valdžios, akademinės bendruomenės, socialinių pa... Plačiau »
Įvertintas UAB „Gulbelė“ bendradarbiavimas su darbo birža 2017 11 22Trečiadienį Marijampolės teritorinės darbo biržos Šakių skyriuje vyko tradicinis Europos darbdavių dienoms skirtas renginys „Socialinės partnerystės stiprinimas besikeičiant darbo rinkai“. „Šių metų lapkričio 1 dieną nedarbo lygis Li... Plačiau »
Simbolinė „Skruzdė“ iškeliavo į „Gulbelės“ rankas 2017 11 20Jau devinti metai Šakių rajone minima Verslo diena. Ketvirtadienio vakarą į Sintautų kultūros centrą profesinės šventės paminėti rinkosi rajono verslininkai. Taip pat jau antrą kartą buvo apdovanotas konkurso „Sukurta Šakių krašte“ nuga... Plačiau »
Atidaryta 60-oji UAB „Gulbelė“ tinklo parduotuvė 2017 11 14Šios savaitės pradžioje UAB „Gulbelė“ Kelmės rajone atidarė naują parduotuvę. Tai jau 60-oji įmonės tinklo parduotuvė. Atidarymo šventėje didžiausias Lietuvoje prekybos įmonių aljansas „Aibė", kuriam priklauso "UAB Gulbelė&quo... Plačiau »
Verslo dienos proga – kvietimas atiduoti duoklę istorijai 2017 11 10Ketvirtadienį Suvalkijos regiono verslo bendruomenės atstovai rinkosi į tradicinį renginį „Metų žvilgsnis 2017“, vykusį Marijampolės profesinio rengimo centre. Tai tradicinis  – Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų (KPPAR) Marijampolės f... Plačiau »
Kąsnelis pyrago – gabalėlis gerumo 2017 11 09Tradiciškai lapkričio 6-oji ne pirmus metus visoje respublikoje tampa „Pyragų diena“. Jos idėja – ragaujant pyragus, bendraujant dar ir paaukoti pinigų, už kuriuos galėtų išsipildyti vargstančiųjų svajonės. Šakiečiai taip pat neliko abej... Plačiau »
Dėkojame dalyvavusiems „Maisto banko“ akcijoje! 2017 10 25Spaliui įsibėgėjus, tūkstančiai savanorių stojo po „Maisto banko“ akcijos vėliava – dvi dienas žmonės buvo kviečiami aukoti ilgai negendančio maisto nepasiturintiesiems. Akcija vyko ir Sintautų „Gulbelėje“. Kaip tapo įprasta, „Maisto ban... Plačiau »
Kviečiame palaikyti Šakių komandą! 2017 10 23UAB "Gulbelė" vėl siūlo laimėti bilietus į bc "Vytis" varžybas Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centre. Bandykite laimę net 15-oje mūsų parduotuvių. Susitikime varžybose! ... Plačiau »
Vieningesni krepšinio aistrų sūkuryje 2017 10 19Šį sezoną UAB „Gulbelė“ vėl palaiko NKL rungtyniaujančią Šakių krepšinio fanų komandą „Vytis“. Ilgametė draugystė pasipuošė tradicijomis, smagiomis patirtimis ir išaugusiu fanų būriu. UAB „Gulbelė“ direktorius A. Tarnauskas džiaugiasi, ... Plačiau »
Iškilminga savaitės pradžia - Boso dienos pusryčiai 2017 10 16Tarptautinės boso dienos tradicija kilusi iš Amerikos, tačiau vis populiaresnė ir Lietuvoje. Tenka pripažinti, kad tai puiki proga santūresnio būdo lietuviams parodyti pagarbą vadovui, išsakyti sutaupytus padėkos žodžius ar užsiminti apie bendrus ate... Plačiau »
Marijampoliečiams – rekordinis Zanavykų ragaučius 2017 10 10Marijampolės savivaldybės darbuotojai savivaldos dienai paminėti pasirinko išvyką į mūsų kraštą. Nusėdę plačius stalus Zyplių dvaro arklidėse svečiai susipažino ne tik su Zanavykų krašto virtuve, bet ir tradicijomis. Visa didžiulė svita tapo r... Plačiau »
Puoselėjame ryšius su augančiais talentais 2017 10 09Praėjusią savaitę pas mus svečiavosi Marijampolės profesinio rengimo centro, Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokiniai. Juos maloniai sutiko kavinės-picerijos „Kiba“ direktorė Renata Stulgaitienė bei cukrainės „Laimė“ vedėja Itana Endriukaitytė. Būsimos ... Plačiau »
Sveikiname su Tarptautine mokytojų diena! 2017 10 04Tarptautinės mokytojų dienos proga UAB "Gulbelė" cukrainė "Laimė" kviečia pasveikinti savo mokytojus. Barmenei parodžius šį kvietimą telefono ekrane ar atsispausdinus mokytojo laukia juodos kavos puodelis ir kanelė - mažytė, saldi... Plačiau »
Puoselėjant tradicijas gimsta ir nauji dalykai 2017 09 1815-tą kartą Zanavykų muziejuje vykusi edukacinė šventė „Duonos kelias nuo grūdo iki stalo“ skatino prisiminti, kaip sunkiai senovės lietuviai pelnė duoną, kaip ją brangino, supo pagarba, kūrė apie ją sakmes ir pasakas. Tapome ne tik renginio rėmėjais... Plačiau »
Padovanokite sau turiningą laiką Lietuvos šimtmečio proga 2017 09 16Ruošiantis švęsti Lietuvos valstybės šimtmetį rengiama daugybė projektų, vienas jų – žaidimas „LT 100: mano kelionė Lietuvai“. Tai - unikalus projektas tinkantis betkuriam ir kviečiantis ne tik pamatyti, pažinti, bet ir paragauti Lietuvos. UAB ... Plačiau »
Nuotaikingoji „Šešupės regata“: ne tik padėti, bet išties būti kartu 2017 09 14Praėjusį savaitgalį dažnas galbūt atsimena kaip patį geriausią laiką bulviakasiui, o štai „Šešupės regatos“ organizatorius Vykintas Augustaitis dėkoja pačiam dangui už puikų orą jo idėjai įgyvendinti. Jis tiki, kad šis Šakių bendruomenė... Plačiau »
Forumas „Investuok Šakiuose“ skatina kurti verslui patrauklius Šakius 2017 09 08Ketvirtadienio popietę savivaldybės posėdžių salėje vyko forumas „Investuok Šakiuose“. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų bei Šakių rajono savivaldybės organizuotą renginį moderavo Kauno PPA rūmų Šakių atstovybės vadovas, UAB... Plačiau »
Rudens pradžia su geriausia nuotaika! 2017 09 01Pats svarbiausias ateinančio rudens akcentas – rugsėjo pirmoji. Jei vasariškos šilumos dar galime sulaukti, tai atostogos jau tikrai baigėsi. Nors penktadienį oras nelepino, apsilankę moksleiviai džiugino šypsenomis, o mes stengėmės, kad jos ku... Plačiau »
Pramogos visai šeimai pagal Zanavykus 2017 08 25Trečiadienį mūsų krašte lankėsi Valstybinio turizmo departamento atstovai su būriu žurnalistų ir populiariausių leidinių Lietuvoje. Nuolat įvairių ekskursijų galimybes tyrinėjanti komanda šįkart ieškojo laisvalaikio pramogų visai šeimai: ir kad vaika... Plačiau »
UAB „Gulbelė“ baidarių žygis Šešupe: su gera komanda visada gerai 2017 08 21Sudominti Šakių bendruomenės kvietimo rugsėjo 10 d. dalyvauti baidarių regatoje Šešupe nusprendėme savo jėgas pasitikrinti iš anksto. Kolektyvas entuziastingai priėmė pasiūlymą kartu papramogauti. Vieni baidarėmis plaukė pirmą kartą, ki... Plačiau »
Baigėsi akcija Lukšių Aibėje. Sveikiname nugalėtojus! 2017 08 17Lukšių Aibėje nuo balandžio 15 d. iki rugpjūčio 15 d. vyko žaidimas "Pirkite kavos arba arbatos + FRESH sumuštinį ir laimėkite DRONĄ". Buvo pralošti net 4 dronai Syma X5C-1 2.4G HD Camera RC Quadcopter RTF RC Helicopter with 2.0MP Camera. E... Plačiau »
Konkurso nugalėtoją kviečiame naujiems įspūdžiams 2017 08 16Rugpjūčiui įsibėgėjus kvietėme į kulinarinius nuotykius leistis su „Terra Publica“ knyga „Kulinarinės kelionės“, kurioje viena iš siūlomų stotelių – mūsų restoranas „Kuchmistrai“. Socialiniame tinkle „Facebook“ organizuotame konkurse prizą laim... Plačiau »
„Gulbelė“ kasdien kartu jau 25-erius metus 2017 08 11Šiemet UAB „Gulbelė“ švenčia 25-erių metų sukaktį. Po jos jaunais, bet plačiais ir tvirtais sparnais sėkmingai veikia jau 59 mažmeninės prekybos parduotuvės, UAB „Gulbelės prekyba“, „Gulbelės kepyklėlė“, kavinė-picerija „Kiba“, cukrainė „Laimė... Plačiau »
Zyplių dvare – apetitą kelianti sielos muzika 2017 07 167-asis klasikinės muzikos festivalis „Beatričės vasaros“ įgavo pagreitį ir sutraukia vis daugiau klausytojų. Saulėto sekmadienio vakarą Zyplių dvaro arklidėse charizmatiškasis kompozitorius, gitaristas Chrisas Ruebensas atvėrė ištisą pasaulį slypintį... Plačiau »
Į Kėdainius – su savo agurkais 2017 07 15 Kėdainiai – agurkų sostinė, tad ir UAB „Gulbelė“ komanda vyko būtent į „Agurkų šventę“. Jau 20-tą kartą organizuojamame renginyje buvo renkamas Agurkų karalius, pristatomi spalvingi rajono seniūnijų „agurkininkų“ kiemeliai su vaišėmis iš ... Plačiau »
Laimėtas dar vienas dronas Lukšių Aibėje! 2017 07 15Atiduotas dar vienas Lukšių Aibėje vykstančios akcijos prizas - dronas Syma X5C-1 2.4G HD Camera RC Quadcopter RTF RC Helicopter with 2.0MP Camera. Sveikiname Vytautą Pavalkių ir linkime pagauti daug puikių kadrų iš paukščio skydžio! ... Plačiau »
Sveikiname uteniškius atvėrus naujo prekybos centro duris 2017 07 14Šį penktadienį UAB “Gulbelė” direktorius Arūnas Tarnauskas viešėjo Utenoje, naujo “Baldų centro” atidaryme. UAB “Utenos prekyba” direktorių Robertą Milauską jis pasveikino įteikdamas mūsų kepyklėlėje keptos ruginės duonos kep... Plačiau »
„Gulbelės“ komanda sužibėjo Aibės žvaigždžių akademijoje 2017 07 14Jau tapo gražia tradicija, kad pačiame liepos viduryje, šimtai „Aibės“ tinklo narių iš visos Lietuvos susitinka poilsio centre „Dubingiai“. „Gulbelės“ kolektyvas, dalindamasis pasakiškais pernykštės šventės įspūdžiais, vėl keliavo į Molėtų rajoną pas... Plačiau »
UAB „Gulbelė“ Šakių miesto šventėje ir vėl gražiausia! 2017 07 11Praėjusį savaitgalį Šakiuose, tris dienas iš eilės, buvo švenčiamas miesto gimtadienis. Po skambiu pavadinimu „Aš myliu Šakius“ tilpo daugybė ištikimybės savo miestui įrodymų. Iškilmingoje eisenoje UAB „Gulbelė“ kolektyvas iš tolo „švie... Plačiau »
Joninės šventėme Zyplių dvare 2017 06 26Trumpiausią metų naktį praleidome ten, kur veda, tikriausiai, kiekvieno šakiškio širdis. Nepaisant ne itin vasariško oro, UAB “Gulbelė” komanda, net pasiraitojusi rankoves svečiais rūpinosi iki pat paryčių. Kaip įprasta: kupoliavimas, vainikų p... Plačiau »
Sveikiname drono laimėtoją! 2017 06 20Dar vienas Lukšių Aibėje vykstančios akcijos prizas - dronas Syma X5C-1 2.4G HD Camera RC Quadcopter RTF RC Helicopter with 2.0MP Camera - rado šeimininką. Sveikiname Eriką Jakovel ir linkime praturtinti šeimos albumą neįprastais kadrais iš paukščio ... Plačiau »
Vartotojų kooperacijos veteranai susipažino su zanavykų kraštu 2017 06 13Birželio 13 d., UAB „Gulbelė“ direktorius A. Tarnauskas ir vyriausioji buhalterė O. Trepėnaitienė, restorane „Kuchmistrai“, priėmė Vartotojų kooperacijos veteranų asociacijos narius. Svečiai - buvę ilgamečiai Lietuvos kooperatyvų sąjungos (Lietkoo... Plačiau »
Vaišinome kaimynus karščiausiomis turizmo sezono naujienomis 2017 06 10Birželio 10 d. Zyplių dvare vyko turizmo festivalis „Kaimynų diena“. UAB „Gulbelė“ kolektyvas prisijungė prie Šakių turizmo informacijos centro iniciatyvos skatinti kaimyninių rajonų bendradarbiavimą, aptarti aktualius turizmo klausimus. &S... Plačiau »
Restorane „Kuchmistrai“ viešėjo Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų atstovai 2017 05 29Rūmų bendruomenės nariai džiaugiasi priėmę rūmų tarybos nario, UAB „Gulbelė“ Arūno Tarnausko kvietimą ir vasarą pasitikę kaip didikai. Gegužės pabaigoje apsilankę autentiškoje Zyplių dvaro aplinkoje įkurtame ir Lietuvos didikų virtuvės paveldą puosel... Plačiau »
Lukšių AIbėje įteiktas pirmasis akcijos prizas - dronas 2017 05 17Lukšių Aibėje buvo įteiktas pirmasis čia vykstančios akcijos prizas - dronas Syma X5C-1 2.4G HD Camera RC Quadcopter RTF RC Helicopter with 2.0MP Camera . Sveikiname laimėtoją Eglę ir linkime užfiksuoti kuo daugiau įspūdingų kadrų! ... Plačiau »
Švarinimosi akcija 2017 04 24UAB "Gulbelė" kolektyvas šaltą ir lietingą penktadienio popietę prisijungė prie švarinimosi akcijos "DAROM 2017" . Pasidalinę į dvi grupes darbuotojai tvarkė Siesarties upės pakrantę. Švarinimosi akcijos rezultatas gana dži... Plačiau »
UAB 2017 04 24UAB "Gulbelė" kolektyvas balandžio 20 d. dalyvavoo "SDG" ( (Saugaus darbo garantas)  organizuotame protmūšyje "Būkime saugūs ir sveiki darbe!", skirtame paminėti Pasaulinę darbuotojų saugos ir sveikatos dieną. ... Plačiau »
Žaidimas Atostogos Lietuvoje su AIBE prizų 2017 04 20Apsipirkite bet kurioje AIBĖ parduotuvėje už 10 EUR ar daugiau, įsigykite bet kurį akcijos produktą, registruokite savo pirkimo kvitą ir LAIMĖKITE vieną iš akcijos prizų.   Akcijos taisyklės 1. Bendrosios sąlygos 1.1. AIBĖ akcijos „ATO... Plačiau »
Apdovanoti ilgamečiai UAB "Gulbelė" darbuotojai 2017 04 18Šventinio renginio metu buvo pagerbti UAB "Gulbelė" darbuotojai, įmonėje dirbantys 5, 10, 15, 20 ir daugiau metų. Džiugu, jog tokių žmonių įmonėje yra arti 30 ! 10 dabuotojų UAB "Gulbelėje" dirba daugiau nei 5 metus, 11 dar... Plačiau »
Pirkite kavos arba arbatos + FRESH sumuštinį Lukšių Aibėje ir laimėkite droną ! 2017 04 17Balandžio 15 d. - rugpjūčio 15 d. parduotuvėje LUKŠIŲ  AIBĖ vyksta žaidimas "Pirkite kavos arba arbatos + FRESH sumuštinį ir laimėkite DRONĄ" Žaidimo taisyklės: Žaidimas vyksta visose parduotuvėse „Gulbelė“  201... Plačiau »
Pirkite GULBELĖJE už 15 eur ir daugiau ir gaukite -25% nuolaidą parduotuvėse SENUKAI 2017 04 17Pirkite GULBELĖJE už 15 eur ir daugiau ir gaukite -25% nuolaidą parduotuvėse SENUKAI Akcijos taisyklės: Akcijos laikotarpis nuo 2017-04-17 iki 2017-04-30. Visi perkantys, 5 punkte nurodytose GULBELĖ parduotuvėse už 15 Eur ir daugiau, su če... Plačiau »
Gerų kainų mėnuo Šakių GULBELĖSE ! 2017 04 03Visą balandžio mėnesį šakiečiai, mėgstantys apsipirkti pigiau ir sutaupyti, kviečiamį į bet kurią Šakių parduotuvė GULBELĖ, kur jų laukia specialiu kainoženkliu "GERA KAINA" pažymėtos prekės! Pirkdami prekes, pažymėtas šiuo kainož... Plačiau »
Pakvietimų į VYČIO varžybas 2017.02.17 laimėtojai ! 2017 02 17Skelbiame žaidimo "Palaikyk fanų komanda VYTIS kartu su GULBELE" 2017.02.17 laimėtojus:  Augustas Petravičius Agnė Moleikaitytė Aivaras Petkūnas Simona Čereškevičiūtė Audronė Gavenaitienė Erika Laucienė Ele... Plačiau »
Marijampolės Gulbelė 3 švenčia gimtadienį! 2017 02 15Vasario 16 - 19d. parduotuvė Marijampolės Gulbelė 3, įsikūrusi adresu R. Juknevičiaus g. 84 Marijampolė, švenčia savo 1-ąį gimtadienį! GImtadienio dienomis klientų laukia specialios nuolaidos, dovanos perkantiems prekių už 10 eurų ir daugiau, degu... Plačiau »
2017 02 06GULBELĖJE startavo žaidimas "Apsipirkimas gali būti pramoga" ŽAIDIMO TAISYKLĖS: Žaidimas „Apsipirkimas gali būti pramoga“ vyksta visose GULBELĖ prekybos tinklo parduotuvėse 2017.02.06 – 2017.05.06. Pirkite GULBELĖJE prekių... Plačiau »
Žaidimas „GULBELĖS SOCIALINĖ akcija“ jau prasidėjo ! 2017 01 10Prasidėjus naujiems metams UAB „Gulbelė“ įgyvendina naują projektą, kuris, palengvins sudėtingomis sąlygomis gyvenančių šeimų buitį. Sausio 9 d. parduotuvėse prasidėjo socialinių kortelių savininkų žaidimas "GULBELĖS SOCIALINĖ akcija". Ž... Plačiau »
Žaidimo "Molupio dienos" laimėtojai 2016 12 21 Žaidimas "Molupio dienos"  artėja prie pabaigos, tad  norime pasveikinti dar vieną šio žaidimo nugalėtoją - Kristiną Aklauskaitę  , laimėjusią gausų MOLUPIO duonos ir kepinių rinkinį ! Sveikiname ! Su nugalėtoja bus ... Plačiau »
Žaidimo "Molupio dienos" laimėtojai 2016 12 13Molupio dovanų dalybos tęsiasi! Sveikiname dar dvi GULBELĖS klientes - Eleną Stratkauskienę ir Reginą Tarasevičienę, laimėjusias gausius Molupio rinkinius! Su laimėtojomis bus susisiekta asmeniškai ! ... Plačiau »
GULBELĖS dovanų dalybos ! 2016 12 01Gruodžio 1 d. parduotuvėse GULBELĖ prasidėjo kalėdinis žaidimas "GULBELĖS dovanų dalybos"! Žaidimo taisyklės: Žaidimas vyksta visose parduotuvėse „Gulbelė“  2016.12.01 – 2017.01.08 Apsipirkite „Gulbelėje“ 10 kartų už&n... Plačiau »
Žaidimas „Molupio dienos“ 2016 11 29Konkurso „Molupio dienos“ taisyklės Kaip dalyvauti: 1. Apsipirk UAB “Gulbelė” prekybos vietose ne mažiau kaip už 5 eurus. 2. Vienas iš pirkinių turi būti UAB “Molupis ir Ko” duonos arba konditerijos gaminys. 3. Gavus pirkimo č... Plačiau »
Žaidimo "Molupio dienos" laimėtojai 2016 11 29 Žaidimas "Molupio dienos" įsibėgėja, o mes norime pasveikinti pirmąją šio žaidimo nugalėtoją - Vaidą Banionienę, laimėjusią gausų MOLUPIO duonos ir kepinių rinkinį ! Sveikiname ! Su nugalėtoja bus susisiekta asmeniškai ! ... Plačiau »
Pirkite SENUKUOSE krepšinio kamuolį MOLTEN ir gaukite visų VYČIO krepšininkų autografus 2016 11 15Pirkite kamuolį MOLTEN Šakių parduotuvėje SENUKAI ir gaukite VYČIO krepšininkų autografus! Akcijos laikotarpis nuo 2016-11-15 iki 2017-01-07. Žaidimo sąlygos: Pirkite kamuolį 000050908432 Krepšinio kamuolys „Molten“ BGR7 Šak... Plačiau »
Žaidimo "GULBELĖJE perki - TAFFEL prizus laimi" nugalėtoja! 2016 10 24Džiaugiamės, galėdami paskelbti žaidimo "GULBELĖJE perki - TAFFEL prizus laimi" pagrindinio prizo laimėtoją! Ja tapo Rita Plaušinaitytė - Šerkšnienė. Ritai atiteko pagrindinis žaidimo prizas - nakvynė ir vandens pramogos dviems Grand... Plačiau »
Pakvietimų į VYČIO varžybas 2016.10.21 laimėtojai ! 2016 10 21Skelbiame žaidimo "Palaikyk fanų komanda VYTIS kartu su GULBELE" 2016.10.21 laimėtojus:   1. Laimonas Tautkevičius 2.  Aurimas Keršis 3. Martynas Čereškevičius 4. Ingrida Bataitytė 5. Rasa Masiulienė 6. D... Plačiau »
Pakvietimų į VYČIO varžybas laimėtojai ! 2016 10 07Skelbiame pirmuosius žaidimo "Palaikyk fanų komanda VYTIS kartu su GULBELE" laimėtojus: Kristina Mozuraitienė Paulina Diržiūtė Irena Grybienė Modestas Vasiliauskas Asta Jankauskienė Nida Sakaitė Sandra Kazemėkaitytė Dain... Plačiau »
Pirkite GULBELĖJE už 15 eur ir daugiau ir gaukite -30% nuolaidą parduotuvėse SENUKAI 2016 10 04Pirkite GULBELĖJE už 15 eur ir daugiau ir gaukite -30% nuolaidą parduotuvėse SENUKAI Akcijos taisyklės: Akcijos laikotarpis nuo 2016-10-05 iki 2016-11-06. Visi perkantys, 5 punkte nurodytose GULBELĖ parduotuvėse už 15 Eur ir daugiau, su če... Plačiau »
Žaidimo GULBELĖJE perki - TAFFEL prizus laimi laimėtojai 2016 08 22Žaidimo „GULBELĖJE perki - TAFFEL prizus laimi “ prizų (10 eur vertės GULBELĖ dovanų kortelių) laimėtojai: 2016 - 08 - 22 1. Inga Juškauskaitė 2. Dominykas Rimaitis, Lekėčiai, Šakių raj. 2016 - 08 - 29 1. Inga Vanagienė 2. L... Plačiau »
Parduotuvėse startavo žaidimas - GULBELĖJE perki - TAFFEL prizus laimi! 2016 08 13 Žaidimo „GULBELĖJE perki – TAFFEL prizus laimi!“ taisyklės: Žaidimas vyksta visose parduotuvėse „Gulbelė“ 2016-08-15 iki 2016-10-16. Žaidime dalyvauja visi TAFFEL produktai, esantys parduotuvių „Gulbelė“ asortimente. Žaidimo priz... Plačiau »
Baltrušiuose duris atvėrė nauja parduotuvė GULBELĖ 2016 08 052016-08-05 Baltrušiuose, adresu Lozoraičio g. 25, atidaryta nauja parduotuvė GULBELĖ. Pirmieji GULBELĖS klientai džiaugėsi itin geromis prekių kainomis, akcijomis, dovanomis bei labai maloniu aptarnavimu. ... Plačiau »
Abiturientai į darbo rinką žengia per biržą 2016 07 15UAB „Gulbelė“ generalinis direktorius Arūnas Tarnauskas „Lietuvos žinioms“ pripažino retai kreipiąsis į LDB, kai prireikia aukštos kvalifikacijos specialistų, tačiau mažiau kvalifikuotų prireikia dažnai. Bendrovė, kurioje nuolat darbuojasi per 400 žm... Plačiau »
Pirmieji akcijos 2016 07 11Su dideliu džiaugsmu dalinamės pirmaisiais vasaros akcijos "Pirkite AIBĖJE, laimėkite DVIRATĮ" laimėtojais: 1. Stasys Marcinkevičius, Marijampolė 2. Valė Šimkienė, Kupiškio raj. 3. Rūta Špinderaitienė, Šakių ra... Plačiau »
„Lidl“ spaudimui ruošiasi ir mažesnieji prekybininkai 2016 05 18Iš kooperatyvo išaugusi UAB „Gulbelė“, apraizgiusi Suvalkiją ir gretimus rajonus, šiandien yra viena svarbiausių mažmeninės prekybos maisto produktais įmonių periferijoje. „Aibės“ aljansui priklausanti bendrovė didžiausiu šių metų iššūkiu laiko „Lidl... Plačiau »
Gulbelė siekia sumažinti jaunimo nedarbingumą 2016 05 17 2016.05.13 UAB "Gulbelė" dalyvavo projekte, kuriuo siekiama sumažinti nedirbančio, nesimokančio 15-29 metų jaunimo skaičių. Projekto dalyviai lankėsi įvairiose įmonėse, tarp jų ir Gulbelėje, kur buvo supažindinti su įmonės veikla, darbo... Plačiau »
Šakių VYČIO ir komandos rėmėjų susitikimas 2016 05 06Antradienį vykusiame Šakių "Vyčio" ir komandos rėmėjų susitikime buvo aptarti neseniai pasibaigusio Nacionalinės krepšinio lygos sezono rezultatai. UAB "Gulbelė" vadovas A. Tarnauskas džiaugėsi, jog Šakiuose atsirad... Plačiau »
ŠOKINĖJIMO GUMOMIS VIRUSAS SU JUDĖKIM.LT 2016 04 26Lietuvos asociacija „Sportas visiems“ jau trečius metus tęsia socialinį projektą Judėkim.lt ir kviečia visus 1 – 5 klasių moksleivius dalyvauti konkurse „Mano klasės mankšta“ ir laimėti savaitgalio kelionę visai klasei į Palangą, kur vyks festi... Plačiau »
Europos darbdavių dienų kulminacija – padėkos šalies darbdaviams 2016 04 18Daugiausiai naujų tikslinių darbo vietų 2015 metais sukūrusiems šalies darbdaviams Lietuvos darbo birža balandžio 14 dieną  rengia nominacijų teikimą. Šis renginys vainikuos Europos darbdavių dienų akciją Lietuvoje – įvairių sektori... Plačiau »
Kviečiame į Atvelykio šventę balandžio 3 d. 12 val. 2016 04 01Balandžio 3 d. nuo 12 val. vaikučiai ir jų tėveliai kviečiami dalyvauti Velykėlių piešinių konkurse, o nuo 13 val. prasidės tikrasis šventinis šurmulys. Nepamirškite atsinešti margučio ridenimo varžytuvėms! ... Plačiau »
Šakius papuošė įspūdingo dydžio velykinis margutis! 2016 03 25Šv. Velykų proga  Šakius papuošė dar nematyto dydžio velykinis margutis, kurį miestiečiams ir miesto svečiams padovanojo  UAB „Gulbelė“. Įspūdingas Šakių margutis yra sukurtas pačių rankomis: kiaušinio karkasą gamino... Plačiau »
Puoškite Velykų stalą su Gulbele 2016 03 23Perkantiems kiaušinius ir jų marginimo dažus - "Gulbelės" dovana bei galimybė laimėti vertingus prizus! Perkantys bet kuriuos kiaušinius ir bet kuriuos kiaušinių dažus, gauna dovanų GULBELĖS dekoracija . Puošia velykinį stalą, siunčia f... Plačiau »
Šalia, kad išpildytų Jūsų lūkesčius 2016 02 18„Invaziją“ į Marijampolę tęsia Šakių bendrovė „Gulbelė “ - ji šią savaitę atidarė maisto prekių parduotuvę R. Juknevičiaus gatvėje, patalpose, kuriose anksčiau veikė „IKI cento“. Pirmosiomis dienomis naujoji „Gulbelė“ buvo tiesiog apgulta p... Plačiau »
Nusipelniusiems šakiečiams - "Aitvaro" apdovanojimas 2016 02 18 Šiemet, kaip ir kiekvienais metais, Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena rajone buvo švenčiama kiekviename didesniame miestelyje. Žmonės su entuziazmu šį gražų ir saulėtą pirmadienį minėjo vieną iš svarbiausių lietuvi... Plačiau »
Vasario 17 d. duris atvers nauja parduotuvė 2016 02 12Vasario 17 d. duris atvers GULBELĖ prekybos tinklo 3-ioji parduotuvė Marijampolės mieste. Tai jau 48-oji parduotuvė, priklausanti UAB "Gulbelė" maisto ir kasdieninės paklausos prekių tinklui.         &... Plačiau »
Tapk ryškiausia Valentino dienos žvaigžde! 2016 02 04Gal nori, kad artėjant šv. Valentino dienai Tave pamatytų šimtai Valentinų? Siųsk savo nuotrauką, kurią patalpinsime „Gulbelės“ Facebook paskyroje, parašyk „Aš Valentina - ...(Tavo vardas)...“ ir dalyvauk konkurse profesionaliai Valentino dienos foto... Plačiau »
Iškeisk dovanų kortelę į lojalumo kortelę! 2016 01 29 Siūlome nepraleisti progos ir GULBELĖS prekybos tinkle „Aibė Jums“ nuolaidų kortelę įsigyti mažiau nei už pusę kainos! Jei esate įsigijęs ar buvote apdovanotas bet kurio nominalo „Gulbelės“ dovanų kortele, tik iki 2016 02 07 turite galimybę „Aibė... Plačiau »
Padovanok savo artiemiesiems tai ko jiems reikia - video filmavimo akimirkos 2016 01 15Taigi, kaip ir žadėjome, kiek nuslūgus šventiniam šurmuliui, dalinamės „Gulbelės“ reklamos filmavimo akimirkomis ir dalyvių - šaunios Andrušaičių šeimos - įspūdžiais. Kalbiname idėjos iniciatorę mamytę Deimantę: Kaip gimė idėja dalyvauti? Kas buvo... Plačiau »
Civilizacija į kaimą ateina ir per parduotuves 2015 12 18Ar reikalinga Gelgaudiškio miestelyje šiuolaikiška maisto prekių parduotuvė, atsakė trečiadienį prie balionais papuoštos „Gulbelės“ parduotuvės susibūrusios minios pirkėjų. Sveikintojams, atvykusiems valanda anksčiau į atidarymo iškilmes, kad išeitų,... Plačiau »
Papuošk namus kartu su GULBELE 2015 11 30FOTAGRAFUOKITE  AR FILMUOKITE savo stalo, darbo vietos, namų ar kitos vietos aplinkos Kalėdinius papuošimus, kuriuose matytųsi ir GULBELĖS dekoracija, kurią gausite DOVANŲ, pirkdami prekių už 16 eurų ar daugiau. TALPINKITE SAVO NUOTRAUKĄ GULB... Plačiau »
Jau prekyboje marškinėliai VYTIS! 2015 11 04Palaikyk fanų komandą pasipuošęs „VYČIO“ marškinėliais. Parduotuvės kuriose galite įsigyti „VYČIO“ marškinėlius: 1. Parduotuvė "Gulbė" (Šakiai, V.Kudirkos g. 61) 2. Parduotuvė "Beržų Aibė" (... Plačiau »
Barzduose duris atvėrė nauja parduotuvė 2015 09 07Rugsėjo 04 d. Barzduose, Šakių rajone duris atvėrė nauja "Gulbelės" parduotuvė. Tai jau 47-oji parduotuvė, priklausanti UAB "Gulbelė" maisto ir kasdieninės paklausos prekių tinklui.   Parduotuvėje prekiaujama sve... Plačiau »
Stebėk Europos vyrų krepšinį kartu! 2015 09 04... Plačiau »
Žvirgždaičiuose duris atvėrė nauja parduotuvė 2015 08 13Rugpjūčio  12 d. Žvirgždaičiuose, Šakių rajone duris atvėrė nauja "Gulbelės" parduotuvė. Tai jau 46-oji parduotuvė, priklausanti UAB "Gulbelė" maisto ir kasdieninės paklausos prekių tinklui.   Parduotuvėj... Plačiau »
Laura Amatti Roma - Švelnumo prisilietimas 2015 06 09Rinkite lipdukus ir įsigykite "Laura Amatti Roma" miegamojo ir vonios daiktų net su 60 % nuolaida!Kaskart apsipirkę AIBĖ parduotuvėse už 5 EUR (17,26 LT) gaukite akcijos lipduką, už 10 EUR (34,53 LT) - 2 akcijos lipdukus ir t.t. Akcijos... Plačiau »
Karščiausia naujiena - BURGERIS jau Šakiuose 2015 06 09Tai mūsų karščiausia naujiena! Pasiduodame naujausiai madai ir išdidžiai sakome - kavinė-picerija "Kiba" turi BURGERĮ ir net ne vieną, o tris skirtingus - SU JAUTIENA, SU PULLED PORK - KIAULIENA bei SU VIŠTIENA! Patys kepame ban... Plačiau »
Knygos KVADRATINIO METRO DARŽAS akcija 2015 04 02  Nuo Balandžio 2d. AIBĖ parduotuvėse startuoja nauja, pavasariška akcija! Auginti dar niekada nebuvo taip paprasta! Visą balandžio mėnesį pirkdami prekių ne mažiau kaip už 7 eurus, galėsite įsigyti knygą "Kvadratinio metro daržas&q... Plačiau »
Šakiečiai skurstantiems aukojo dosniai 2015 03 22Kovo 20-21 dienomis Šakiuose, kaip ir visoje Lietuvoje, vyko pavasarinė "Maisto banko" akcija, kurios metu surinkta nemažai greitai negendančių maisto produktų, kurie bus išdalinti skurdžiai gyvenantiems žmonėms. Šakiuose akc... Plačiau »
Pirkite GULBELĖJE ir laimėkite žaidimo laimėtojai 2015 01 19Lapkričio 27 – sausio 14 d. parduotuvėse GULBELĖ vyko žaidimas „Pirkite GULBELĖJE ir laimėkite. Jame dalyvavo visi, perkantys GULBELĖS prekybos tinkle už 5,79 €/ 20 Lt ir užregistravę pirkimo kvitą sms žinute arba internetiniame puslapyje ... Plačiau »
Rinkite lipdukus ir įsigykite BERGNER indus net su 50 procentų nuolaida! 2014 11 27Atnaujinkite savo namus aukštos kokybės, ilgaamžais Jūsų virtuvės pagalbininkais. Pristatome Jums vieno žinomiausių Europos prekinio ženklo BERGNER keptuves ir virtuvės įrankius, išsiskiriančius aukštos kokybės medžiagomis, naujausiomis gamybos techn... Plačiau »
Kulverstukas ir draugai 2014 10 27Žaismingų knygų rinkinys mažiesiems skaitytojams. Pirkdami ne mažiau kaip už 25 Lt galite įsigyti knygų vaikams rinkinį KULVERSTUKAS IR DRAUGAI Pasiūlymas galioja iki 2014 11 30 ... Plačiau »
UAB 2014 09 10Puiki proga pakeliauti po gražiausius Lietuvos miestus ir miestelius! Iki 2014.09.30 Net 20 ct nuolaida visoms degalų rūšims EMSI degalinėse su nuolaidų kortele AIBĖ JUMS! Pasiūlyme dalyvauja visos EMSI degalinės. Degalinių sąrašas www.emsi.lt &nb... Plačiau »
PERSKAIČIUOTA SĄŽININGAI 2014 09 09Mūsų įmonė, prisidėdama prie kitų, sąžiningų , savo vardą ir klientus gerbiančių Lietuvos įmonių, pasirašė Geros verslo praktikos,  įvedant eurą, memorandumą. Memorandumo pasirašymas – nuoseklus žingsnis, pereinant nuo prognozių ir spekuli... Plačiau »
Parduotuvė 2014 09 05Prieš du metus, 2012 metų rugsėjo 6 dieną, duris atvėrė viena iš toliausiai nuo Šakių nutolusių UAB „Gulbelė“ prekybos tinklo parduotuvių – Šilalės Aibė. Erdvi prekybos salė, didelis prekių pasirinkimas lemia, kad ši parduotuvė ki... Plačiau »
Suvalkijos regione GULBELĖ darbuotojai jungėsi prie „Darom 2014“ akcijos 2014 04 28Didžiausias Lietuvoje prekybos įmonių aljansas AIBĖ yra puikus pavyzdys, kaip paprasta apjungti parduotuvių darbuotojus ne tik darbui, bet ir vieningam rūpesčiui gamta – aljansas ir šiais metais jungėsi prie visoje Lietuvoje vykstančios aplinko... Plačiau »
Kviečiame užsukti į naujai atidarytą Gulbelės parduotuvę Bartninkuose 2014 04 14Balandžio 11 d. Bartninkuose, Vilkaviškio rajone, Basanavičiaus gatvėje duris atvėrė nauja "Gulbelės" parduotuvė. Tai jau 43-oji parduotuvė, priklausanti UAB "Gulbelė" maisto ir kasdieninės paklausos prekių tinklui.   Par... Plačiau »
Įteiktos Metų žvilgsnio nominacijos Marijampolėje 2013 11 08Lapkričio 5 d. Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų Marijampolės filialas pakvietė Marijampolės regiono verslininkus, valdžios atstovus, akademinę bendruomenę  į  projekto „Metų žvilgsnis 2013“  baigiamąją konferenciją  ir profe... Plačiau »
Sintautuose duris atvėrė nauja parduotuvė 2013 09 24Kaip ir buvo žadėjęs UAB "Gulbelė", priklausančios "Aibės" aljansui, direktorius Arūnas Tarnauskas, rugsėjo 20 dieną atsidarė Sintautų kasdienės paklausos prekių parduotuvė.         Prie šventiškai pasi... Plačiau »
Liepos 6 dieną šurmuliavo Šakių mieto šventė 2013 07 09Liepos 6 dieną, minint Lietuvos Valstybės (Mindaugo karūnavimo) dieną, Šakiuose pradėta nauja tradicija – tądien minėti Šakių miesto gimtadienį. Ta proga Šakių kultūros centras su gausybe talkininkų sukūrė spalvingą renginį... Plačiau »
Duris atvėrė 42-oji Gulbelės parduotuvė 2013 05 31Gegužės 31 d. Burgaičiuose, Šakių rajone, Sederevičiaus gatvėje duris atvėrė nauja "Gulbelės" parduotuvė. Tai jau 42-oji parduotuvė, priklausanti UAB "Gulbelė" maisto ir kasdieninės paklausos prekių tinklui.   Parduo... Plačiau »
UAB „Gulbelė“ prisijungė prie aplinkos tvarkymo akcijos 2013 05 13Prie visą Lietuvą apimančios visuotinės aplinkos tvarkymo akcijos „Darom 2013“ prisijungė ir parduotuvių skaičiumi didžiausias Lietuvoje prekybos įmonių aljansas AIBĖ. Jam priklausančios bendrovės UAB „Gulbelė“ darbuotojai iš 41-os Marijampolės, &Sca... Plačiau »
Atidaryta jau 41-oji UAB Gulbelė parduotuvė 2013 05 10Gegužės 09d. Garliavos mieste, Vytauto gatvėje duris atvėrė nauja "Gulbelės" parduotuvė. Tai jau 41-oji parduotuvė, priklausanti UAB "Gulbelė" maisto ir kasdieninės paklausos prekių tinklui. Erdvi prekybos salė, atnaujintos patal... Plačiau »
Šakiuose šurmuliavo sodinukų mugė 2013 04 22Šeštadienį balandžio 20 dieną Šakiuose nuo pat ryto šurmuliavo tradicinė pavasario mugė “Žemei bundant”. Nuo šių metų mugės organizatoriaus teises perėmė Šakių verslo informacijos centras, kuriam tradiciškai talki... Plačiau »
Duris atvėrė nauja parduotuvė Marijampolėje 2013 04 12Balandžio 10d. Marijampolės mieste, Mokolų gatvėje duris atvėrė nauja "Gulbelės" parduotuvė. Tai jau 40-oji parduotuvė, priklausanti ir Aibės aljansui ir antroji UAB "Gulbelė" parduotuvė šiame mieste (2012m. spalio ... Plačiau »
Įmonei įteiktas Aitvaro apdovanojimas 2013 02 18Vasario 16 dieną, tradiciškai kaip ir kasmet, Lietuvos valstybės atkūrimo dienos proga rajone vyko gausybė šiai lietuviams svarbiai datai skirtų renginių. Didžioji jų dalis buvo skirta pagerbti savojo krašto, savos vietovės garbingiausiems žmonėms. D... Plačiau »
Gazelių šuoliai – vis eiklyn 2013 01 29 Devintus metus „Verslo žinių“ rengiamas projektas sulaukė rekordinio dalyvių skaičiaus: į 2012-ųjų „Metų gazelės“ titulą pretendavo net 457 įmonės. Tai byloja, kad verslas, atsikratęs neužtikrintumo dėl rytojaus, nustojo trypčioti vietoje ir ėmė ry... Plačiau »
Duris atvėrė nauja parduotuvė 2012 12 14Gruodžio 13d. Kidulių miestelyje duris atvėrė nauja "Gulbelės" parduotuvė. Tai jau 39-oji parduotuvė, priklausanti ir Aibės aljansui ir antroji UAB "Gulbelė" parduotuvė šiame miestelyje Erdvi prekybos salė, didelis prekių pasirin... Plačiau »
Įsigykite Moneta virtuvės indų kolekciją perpus pigiau 2012 11 09Nuo 2012 m. lapkričio 09 d. iki 2013 m. kovo 15 d. visose Prekybos įmonių aljanso „AIBĖ" parduotuvėse visoje Lietuvoje, pirkėjai įsigiję prekių už 20 Lt, gaus vieną lipduką, įsigiję prekių už 40 Lt - 2 lipdukus ir t.t.    Surinkę reik... Plačiau »
Nuo šiol kasdien kartu... 2012 10 11Nuo šiol ne tik aplinkinius gyventojus, tačiau ir pravažiuojančius kasdien kviečia naujas „Gulbelės“ prekybos centras, kuriame įsikūrusi ne tik UAB „Gulbelei“ priklausanti maisto ir kasdieninės paklausos prekių parduotuvė. Čia savo pirkėjus kviečia &... Plačiau »
Duris atvėrė nauja parduotuvė 2012 09 10Rugsėjo 6 d. Šilalės miestelyje duris atvėrė nauja "Gulbelės" parduotuvė. Tai jau 37-oji parduotuvė, priklausanti ir Aibės aljansui. Erdvi prekybos salė, didelis prekių pasirinkimas pritraukė ne tik Šilalės, bet ir aplin... Plačiau »
Dalyvavimas vaisių vartojimo ir skatinimo mokyklose programoje 2012 08 29Nuo šių metų pradžios UAB "Gulbelė" dalyvauja "Vaisių vartojimo ir skatinimo mokyklose programoje. Šia programa yra yra remiamas vaisių ir daržovių produktų tiekimas vaikams švietimo įstaigose. Sudarant sąlygas jauniesiems varto... Plačiau »
Aibė tapo Didžiausiu Baltijos šalyse prekybos įmonių aljansu 2012 08 14Didžiausias Lietuvos prekybos įmonių aljansas „Aibė“ ir Latvijos prekybininkų kooperacija „Aibe“ nutarė susijungti į vieningą Baltijos šalių prekybininkų sąjungą. Šio žingsnio dėka sukurtas didžiausias Baltijos šalyse prekybos įmonių aljansas,... Plačiau »
Vištyčio kurortiniame miestelyje atidaryta nauja parduotuvė 2012 06 18UAB „Gulbelė“ specialistų dėka birželio viduryje atidaryta nauja parduotuvė Vištyčio kurortiniame miestelyje. Tai jau 36-toji „Gulbelės“ parduotuvė. Tikimės, jog ši parduotuvė ne tik miestelio gyventojams taps apsipirkimo vieta, kur tiek poilsiauti p... Plačiau »
Pagautas didžiausias karpis Šakių tvenkinyje 2012 05 31Balandžio 21d. pavasarinės mugės metu startavo žvejų varžybos "Karpių loterija", kurios metu į Šakių tvenkinį buvo suleisti 38 karpiai, sveriantys nuo 3 iki 8,9kg. Kiekvienas karpis buvo pažymėtas specialiu žetonu. Žaidimas tęsis iki... Plačiau »
Kius kius kius į Šakius sodinukų pirkti 2012 04 23Šeštadienį balandžio 21 dieną Šakiuose nuo pat ryto šurmuliavo tradicinė pavasario mugė “Žemei bundant”, organizuota UAB “Gulbelė” bei Šakių kultūros centro. Kasmet ji vis labiau plečiasi, su savo prekėmis, ne tik su ... Plačiau »
Įmonė prisijungė prie švaros akcijos Darom 2012 2012 04 20 Akciją „Darom“ jau galima vadinti tradicija, kuri startuoja jau penktus metus iš eilės. Šios akcijos tikslas yra ne vien tik tvarkyti ir švarinti aplinką, bet ir skatinti žmonių savimonę bei pilietiškumo jausmą, o taip pat ugdyti meilę gamta... Plačiau »
Daugiausiai darbo vietų sukūrusiems darbdaviams įteikti apdovanojimai 2012 02 13Vasario 09d. Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos (SADM) kartu su Lietuvos darbo birža (LDB) rengiamuose darbdavių apdovanojimuose tradiciškai buvo pagerbti verslininkai, praėjusiais metais sukūrę daugiausiai naujų darbo vietų. Vyriausybėje vyku... Plačiau »
Įmonei įteiktas 2011 12 19Gruodžio 16 d. Lietuvos Nacionalinėje Filharmonijoje organizuojamame šventiniame Kalėdiniame – Naujametiniame renginyje Lietuvos pramonininkų konfederacija pagerbė šalies verslui ir valstybei nusipelniusius žmones. Renginyje įteikti „Petro Vile... Plačiau »
Duris atvėrė nauja parduotuvė Veiveriuose 2011 11 28Paskutinėmis rudens dienomi  Prienų rajone Veiverių miestelyje duris atvėrė nauja "Gulbelės" parduotuvė, t.y. 50 kvadratinių metrų prekybinio ploto nesiekianti senoji Veiverių Gulbelės parduotuvė... Plačiau »
Metų žmogus 2010 12 30“Metų žmogumi 2010” rajone už teisingas įžvalgas kuriant ir plečiant verslą, už Zanavykų krašto įvaizdžio stiprinimą ir optimistinį požiūrį į rytojų “Valsčiaus” redakcija šiais metais paskelbė UAB “Gulbelė” direktorių Arūną TARNAUSK... Plačiau »