Gulbelė
Apie musPartneriaiKarjeraAtsiliepimaiKontaktaiPrivatumo politika

Naujienos / Padovanokite sau turiningą laiką Lietuvos šimtmečio proga

2017 09 16

Ruošiantis švęsti Lietuvos valstybės šimtmetį rengiama daugybė projektų, vienas jų – žaidimas „LT 100: mano kelionė Lietuvai“. Tai - unikalus projektas tinkantis betkuriam ir kviečiantis ne tik pamatyti, pažinti, bet ir paragauti Lietuvos. UAB „Gulbelė“, kepyklėlėje puoselėjanti Tautinį paveldą, siūlanti pažinti zanavykų tradicijas prie „Zanavykų ragaučiaus“ stalo ir pasimėgauti istorinės virtuvės patiekalais restorane „Kuchmistrai“, entuziastingai prisijungė prie gražios idėjos skatinančios pakeliauti po Lietuvą.

Nelaukiant didžiojo finalo restoranas „Kuchmistrai“ akcijos dalyviams padovanojo degustacinę vakarienę. Burtų keliu laimėjęs Vytis Lasys prizą atsiėmė tik praėjusį savaitgalį, mat laukė šios ypatingos datos, kad taip atšvęstų pirmąsias vestuvių metines su žmona Egle. Gerą nuotaiką atsivežę svečiai domėjosi pagal didikų virtuvės tradicijas ruoštais pateikalais ir liko labai patenkinti kelias valandas praleidę kaip tikri bajorai.

Kviečiame prisijungti ir jus! Iki 2018 metų vasario 16-osios aplankyti net 100 ryškiausių Lietuvos objektų (vienas jų – restoranas „Kuchmistrai“). Pirmieji surinkę 100 taškų bus apdovanoti 2018 m. vasario 16-ąją. Speciali projekto platforma internete www.100kelione.lt (pritaikyta kompiuteriams ir išmaniesiems telefonams) – gidas link valstybės šimtmečio. Internetiniame tinklapyje asmuo, susikūręs savo individualų profilį, galės pradėti kelionę po Lietuvą. Aplankius LT 100 objektą, sudalyvavus veikloje, įamžinus akimirkas nuotraukose, reikia bent vieną nuotrauką įkelti į individualų savo programėlės profilį. Įkeltos nuotraukos patikimumą užtikrins automatiškai priskiriama vieta, kurioje vartotojas lankosi, pasitelkus GPS suteikiamas galimybes bei fiksuojant įkeltos nuotraukos datą.

UAB „Gulbelė“ informacija

 « Atgal