Gulbelė
Apie musPartneriaiKarjeraAtsiliepimaiKontaktaiPrivatumo politika

Naujienos / Puoselėjame ryšius su augančiais talentais

2017 10 09

Praėjusią savaitę pas mus svečiavosi Marijampolės profesinio rengimo centro, Kudirkos Naumiesčio skyriaus mokiniai. Juos maloniai sutiko kavinės-picerijos „Kiba“ direktorė Renata Stulgaitienė bei cukrainės „Laimė“ vedėja Itana Endriukaitytė. Būsimos virėjos domėjosi gamybos procesais, įranga ir profesinėmis perspektyvomis.

Moksleivės klausimų turėjo ne daug, tačiau susidomėjusios klausėsi. Tiek pati direktorė, tiek virtuvės darbuotojos atvirai pasakojo, kaip vyksta pasiruošimas dienos pietums ar dideliems banketams, kaip viskas planuojama iš anksto dar užsakant žaliavas. Mokytojai replikavo primindavimi mokinėms mokykloje išmoktus dalykus taip susiedami teoriją su praktika.

Viešnios galėjo savo akimis pamatyti skirtingas darbo vietas, produktų saugojimo sandėlius, šokinio šaldymo šaldiklį, kepimo krosnis ir t.t. Cukrainės vedėja paaiškino, kokie pritaisai naudojami siekiant pagreitinti gamybos procesus, kaip visos bandelės atrodo vienodos ir kaip galima kiekvieną ankstyvą rytą turėti šviežių kepinių. Technologė Ramutė Misiūnienė pasakojo apie nišas kūrybai ir saviraiškai.

Visi sutarė, kad darbas maitinimo sektoriuje sunkus, reikalaujantis atidumo ir net fizinės ištvermės, tačiau itin svarbus ir reikalingas. Visai ne juokais „Kibos“ direktorė tvirtino, kad merginos po mokslų yra itin laukiamos.

 

UAB „Gulbelė“ informacija« Atgal