Gulbelė
Apie musPartneriaiKarjeraAtsiliepimaiKontaktaiPrivatumo politika

Naujienos / Rudens pradžia su geriausia nuotaika!

2017 09 01

Pats svarbiausias ateinančio rudens akcentas – rugsėjo pirmoji. Jei vasariškos šilumos dar galime sulaukti, tai atostogos jau tikrai baigėsi. Nors penktadienį oras nelepino, apsilankę moksleiviai džiugino šypsenomis, o mes stengėmės, kad jos kuo ilgiau neišblėstų.

Kavinė-picerija “Kiba” ne tik parengė kelis naujus patiekalus specialiai moksleiviams, bet ir skatino pasveikinti vieniems kitus. Mokinukai piešė bei rašė sveikinimus ant tam paruoštos sienos, o už tai buvo apdovanoti mažomis dovanėlėmis. Didysis prizas – šeimyninė pica – atiteko pirmajai ir drąsiausiai piešėjai už tai, kad nedvejodama čiupo markerius ir ėmėsi darbo tapdama pavyzdžiu kitiems.

Kadangi diena svarbi ne tik tiems, kurie dabar kasdien varstys mokyklos duris, didžiuojamės savo krašto pedagogais-veteranais, kurie ta proga susitiko mūsų banketų salėje. Kaip simbolinę dovaną, įteikėme jiems cukrainės "Laimė" tortą. Laimės išties būta daug - viena iš susitikimo organizatorių, Onutė Valaitienė, dalinosi įspūdžiais ir tikino, kad netrukus vėl visi pasimatysime.

Bane svarbiausias rugsėjo pirmosios akcentas – konkurso finalas. 3 mėnesius kavinėje-picerijoje “Kiba” vyko akcija “PICĄ PERKI – RIEDŽIU LEKI”. Kiekvieną penktadienį padovanodavome po didelę picą ir taip mažais, džiugiais žingsneliai priartėjome prie didžiojo prizo. Riedis SEGWAY VISIONAL atiteko Gabrieliui Merkeliūnui.

Vaikinas pasakojo, kad atostogaudamas Šakiuose, su draugais, eilinį kartą, atėjęs valgyti picų „Kiboje“ nusprendė užpildyti gautą čekį. Vilčių nedėjo, tad ir finalo nelaukė. Švęsti mokslo metų pradžios Gabrielius jau buvo išvykęs į Kauną, kur ir mokosi, tačiau gavęs džiugia žinią netruko grįžti į Šakius. Prizą įteikė kavinės-picerijos „Kiba“ direktorė Renata Stulgaitienė ir UAB „Gulbelė“ vadovas Arūnas Tarnauskas. Kaip tikras zanavykas, jaunuolis atsargiai žiūri į naująją transporto priemonę: tiek pirmąjį kartą lipo nedrąsiai, tiek ilgesnius pasivažinėjimus atidėlioja baimindamasis drėgno oro, tad kantriai laukiame Gabrieliaus įspūdžių.

UAB „Gulbelė“ informacija« Atgal